2010 Winner Photos

Winners from the 2010 meet. Click on any picture to see a larger version.

Mello Testa Boys Modified — Nicholas Bandel (Ilion)
Mello Testa Boys Modified — Nicholas Bandel (Ilion)
Fred Ferris Girls Modified — Erin McEwain (Mt. Markham)
Fred Ferris Girls Modified — Erin McEwain (Mt. Markham)
Brian Dodge Boys JV — Donald Cean (South Jefferson)
Brian Dodge Boys JV — Donald Cean (South Jefferson)
Utica Police & Fire Fighters Memorial Girls JV — Renee Henck (Sauquoit Valley)
Utica Police & Fire Fighters Memorial Girls JV — Renee Henck (Sauquoit Valley)
Howard Rubin Boys Varsity — Matthew Cheney (Beaver River)
Howard Rubin Boys Varsity — Matthew Cheney (Beaver River)
Dave D'Alessandro Girls Varsity — Talya Williams (Notre Dame-Bishop Gibbons)
Dave D'Alessandro Girls Varsity — Talya Williams (Notre Dame-Bishop Gibbons)
Bill DeLude Boys Varsity — Thomas Arcuri (Sauquoit Valley)
Bill DeLude Boys Varsity — Thomas Arcuri (Sauquoit Valley)
Lions Club Girls Varsity — Victoria Campanian (South Lewis)
Lions Club Girls Varsity — Victoria Campanian (South Lewis)
Santo Paniccia Boys Varsity — Chris Buchanan (Cicero-North Syracuse)
Santo Paniccia Boys Varsity — Chris Buchanan (Cicero-North Syracuse)
John Convertino Girls Varsity — Catherine Maloy (Academy of the Holy Names)
John Convertino Girls Varsity — Catherine Maloy (Academy of the Holy Names)
East Utica Optimist Club Boys JV — Eric Cialfi (Cicero-North Syracuse)
East Utica Optimist Club Boys JV — Eric Cialfi (Cicero-North Syracuse)
Utica City School District Girls JV — Micaela Donabella (Cicero-North Syracuse)
Utica City School District Girls JV — Micaela Donabella (Cicero-North Syracuse)
Lenny Hoffstetter Boys Modified — Jared George (Cicero-North Syracuse)
Lenny Hoffstetter Boys Modified — Jared George (Cicero-North Syracuse)
Monsignor Francis J. Willenburg Girls Modified — Tricia Loso (Rome Free Academy)
Monsignor Francis J. Willenburg Girls Modified — Tricia Loso (Rome Free Academy)
   

Photos by Larry Barker.